Comfortable accomodation
right in the centre of Lednice.

Nabízíme vám komfortní ubytování, kde vás čeká klid a krásný výhled do parku s obrysy barokních jízdáren a zámku, s dostatkem soukromí a přitom přímo v centru obce.

Apartmány ve dvou historických vilkách.

Nabízíme ubytování v apartmánech, které se nachází ve dvou historických vilkách postavených knížetem Lichtenštejnem pro své zámecké úřednictvo. 

About us

Vítejte v našem rodinném penzionu Lichtenštejnské domky, který se nachází v samém srdci obce Lednice přímo u zámeckého parku a lednického zámku. Nabízíme vám komfortní ubytování, kde vás čeká klid a krásný výhled do parku.

Získali jsme ocenění Traveller Review Award!

Ocenění jsme získali především díky Vám a Vašemu hodnocení, za což všem moc děkujeme! Jsme moc rádi za toto ocenění a těšíme se na Vaši návštěvu.

Activities

Každý má samostatné venkovní posezení s možností vlastního grilování.

Parkování na uzamčeném pozemku.

Úschova jízdních kol v uzamčené kolárně.

Pro děti je na zahradě dětské hřiště.

Možnost vystavení dárkového poukazu na ubytování na konkrétní nebo otevřený termín, po zaplacení vám jej pošleme poštou.

 

Obec Lednice nabízí velké množství kulturního a sportovního vyžití, např. zámek s rozsáhlým zámeckým parkem, Janův hrad, Minaret, lázeňské procedury v místních lázních, tenisové a squashové kurty, jízdy na konících a kočárem s koňským spřežením, výlety lodičkami k Janovu hradu a k Minaretu, cykloturistické stezky, sportovní střelnice a kuželna.

Lednice je součástí Lednicko-valtického areálu, který byl zapsán v roce 1996 na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Je největším přírodně krajinářským parkem celé Evropy, nachází se zde velké množství cizokrajných dřevin a romantických staveb.

V jeho blízkosti se nachází spousta dalších zajímavých míst, např. chráněná krajinná oblast Pálava a vodní nádrž Nové Mlýny, krásné městečko Mikulov, město Břeclav a lužní lesy s loveckým zámečkem Pohansko,  termální koupaliště v nedalekém rakouském Laa a. d. Thaya nebo nový Aqualand Moravia v Pasohlávkách, jeden z nejmodernějších aquaparků v ČR.

Apartments

Dovolujeme si vám nabídnout komfortní ubytování ve dvou historických vilkách. Každý apartmán má bezplatné WIFI připojení, TV, sociální zařízení a vlastní kuchyňku, jejíž součástí je mikrovlnná trouba, plotýnkový vařič, lednice, rychlovarná konvice, topinkovač, nádobí, utěrka a mycí prostředky, k dispozici čaj a káva.

Photo gallery

Lichtenštejnské domky v Lednici hodnocení